Parimad lahendused

Korteri remont

Korteri remont

Korteri Remont: Usaldage Töö Asjatundjatele ja Säästke Aega ning Kulusid Topteam Spetsialistide Abiga

Korteri remont võib olla suur ja keerukas projekt kuid koos kogenud meistritega saate selle muuta sujuvaks ja tõhusaks kogemuseks. Topteam pakub kompleksset lahendust korteri remondiks, mis hõlmab kõike, alates tubade renoveerimisest kuni märgade ruumide remondini.

Meie eesmärk on aidata klientidel saada oma unistuste kodu, samas säästa aega ja kulusid. Pakume professionaalset abi kõigis remondi etappides. Lisaks ruumide renoveerimisele pakume ka mööbli kokkupaneku ja paigaldusteenust, aidates muuta korteri remondi protsessi sujuvaks ja mugavaks.

Alustame iga projekti planeerimisest ja kliendi vajaduste kaardistamisest. Seejärel aitame Teil valida sobivad materjalid. Õige materjalivalikuga on võimalik päris palju kulusid kokku hoida.

Täpse hinnapakkumise saamiseks, teeme kindlaks korteri ruumide seisukorra ja arvestame teie soovidega.

Usaldage korteri remont Topteami professionaalsete spetsialistide kätte ja saate nautida lõpptulemust, mis vastab teie ootustele ja on tehtud kõrgeima kvaliteediga. Võtke meiega ühendust juba täna ja laske meil aidata teil oma kodu muuta unistuste elupaigaks!

Kas sanitaar või kapitaalremont.

Kui sanitaarremont on pigem kosmeetiline kodu värskendamine, siis kapitaalremont on oluliselt põhjalikum ettevõtmine.

Ka  remondi hind võib varieeruda sõltuvalt mitmest tegurist, nii sanitaar kui kapitaalremondi puhul. Iga projekt on unikaalne ja nõuab individuaalset lähenemist, saame olla teile abiks nii suuremate projektide kui ka pisitööde puhul.

Kapitaalremondiga kaasneb alati ulatuslikum töö, mis hõlmab kogu korteri renoveerimist. Vajadusel seinte lammutamist, ukseavade ümbertõstmist, torustikke ja elektrijuhtmete uuendamist… Sellisel juhul mõjutavad hinda materjalide valik, töömahukus ja keerukus ning viimistlustaseme soovid.

Sanitaarremont on pigem lihtsalt kodu värskendamine mille puhul keskendutakse enamasti pindmistele viimistlustöödele ja värske ilme loomisele  Hind sõltub siin eelkõige materjalide valikust, töömahukusest ja materjali valikust.

Võrreldes sanitaarremondiga on kapitaalremont kordades kallim, Kapitaalremondi eelarveks peaks arvestama alates 200€m2, olenevalt korteri suurusest, materjali valikust ja tööde hulgast. 

Samuti võime olla abiks ka pisitöödega, nagu värvimine, mööbli paigaldus või muude väiksemate remonditöödega, mis aitavad teie kodu värskendada ja parendada.

Olgu tegemist suure või väikse projektiga, oleme siin selleks, et pakkuda teile kvaliteetset teenust ja mõistlikku hinnakujundust. Võtke meiega ühendust ja laske meil aidata teil muuta oma kodu unistuste elupaigaks!

elutuba.jpg

Korralikult remonditud korter pakub rahulolu aastateks

Stiilne-vannituba.jpg

 

Kodutunne on oluline igaühele ning korteri remont on võti selle saavutamiseks. Korralikult renoveeritud korter mitte ainult ei suurenda kinnisvara väärtust, vaid pakub ka rahulolu ja mugavust aastateks.

Üks olulisemaid aspekte korteri remondis on kvaliteetsete materjalide ja oskustöö kasutamine. Õigesti valitud materjalid ja professionaalne töö tagavad, et teie kodu oleks vastupidav ja ilus pikka aega.

Korralikult remonditud korter annab ka vabaduse väljendada oma stiili ja isiksust. Olgu see siis kaasaegne minimalistlik disain või hubane traditsiooniline stiil, renoveeritud korter kajastab teie maitseid ja eelistusi.

Lisaks esteetikale tõstab korralikult renoveeritud korter ka elukvaliteeti. Kõik töökorras süsteemid, nagu torustik, elekter ja küttesüsteemid, tagavad mugavuse ja turvalisuse igapäevaelus.

Ärge alahinnake korraliku korteriremondi tähtsust. See on investeering teie mugavusse ja heaolusse aastateks. Laske meil aidata teil muuta teie kodu unistuste elupaigaks, kus saate nautida rahulolu ja mugavust igal sammul.

Korteri remondi hind?

Palju maksab korteri remont?

Korteri remondil ei ole kindlat m2 hinda.  Hind kujuneb vastavalt teostatavate tööde hulgast ja keerukusest.

Keskmiselt jäävad korteri remondi hinnad vahemikku  25€m2 -200+€m2 sõltuvalt tööde mahust.

Võtke palun meiega ühendust, või täitke allolev vorm, et saaksime Teile pakkumise koostada.

Saada päring  vannitubade ehitus

  Oma kodu vannitoa tegemine võib olla suur väljakutse, kuid korralikult ehitatud vannituba pakub teile aastaid kestvat naudingut ja mugavust

  Maja renoveerimine

  Meie meeskond on kogenud ja valmis aitama teid nii maja sanitaar kui kapitaalremondiga. Tagame oma töödele hea kvaliteedi ning anname garantii.

  mööbli paigaldus

  Kui soovite abi mööbli kokkupanekul ja paigaldamisel, oleme siin, et Teid aidata. Pakkumise saamiseks lihtsalt võtke meiega ühendust.

  Plaatimistööd

  Vajate abi plaatimistöödel, Meie meistrid saavad hakkama ka keerulisemate plaatimistega, võtke ühendust ja teeme ära.