Parimad lahendused

Sauna ehitus ja saunalava ehitus

SAUNA EHITUSTEENUSED

Unistate hubasest ja lõõgastavast saunast? Pakume sauna ehitus-, viimistlus- ja renoveerimisteenuseid, mis muudavad teie unistused teoks. Meie kogenud meeskond tegeleb saunade ehitamise ja renoveerimisega, pakkudes tipptasemel tööd ja tähelepanelikku klienditeenindust. Lisaks sauna ehitusele hõlmavad meie teenused ka seotud ehitustöid, et tagada teie sauna täielik rahulolu ja funktsionaalsus. Usaldage oma saun meie kätte ja naudige lõõgastavat ja luksuslikku saunaelamust.

Telli sauna ehitus meilt

Sauna materjalidest

Saunade ehitamine, viimistlus ja renoveerimine on põhjalik protsess, mis nõuab täpsust ja aega.

Materjalide valik on selles oluline, Väga hinnatud saunapuit on Eestis kasvav lepp ehk Sanglepp, lepa puidu punakas toon ja kena tekstuur teeb sellest saunaruumides nõutud viimistlusmaterjali. Lepa puit on tugev ja vett tõrjuv ega lähe kuumaks. Lepp on saadaval ka termotöödeldud ja harjatud viimistlusega. 

Teiseks enimkasutatud puiduks on haab. Haab sobib eriti hästi lavade valmistamiseks, sest see ühtlase tekstuuriga ei aja vaiku, ei tekita pinde ega lähe kuumaks. Haavale on iseloomulik kaunis hele toon. 

Vähemlevinumad on seeder, saar, mongoolia puu, pappel, Radiata mänd, Ameerika saar,

Kasutatakse ka harilikku kuuske ja harilikku mändi.

Iga puiduliik omab omadusi, mis mõjutavad sauna omadusi ja vastupidavust. Näiteks lepp ja saar on tuntud oma vastupidavuse poolest niiskusele, samas kui seedril on meeldiv lõhn ning ta omab looduslikke antibakteriaalseid omadusi. Materjali valikul tuleks arvestada mitmete teguritega, sealhulgas sauna kliima, eelistatud stiil ja eelarve. Lisaks puidule võib sauna ehitamisel kasutada ka teisi materjale nagu klaas, kivi või plaat. Oluline on leida tasakaal esteetika, funktsionaalsuse ja vastupidavuse vahel, et tagada saun, mis vastab teie vajadustele ja kestab aastaid.

Saun on hingele hea ja lõõgastab keha

Saun-2.jpg

Saun ja spa on ideaalne koht lõõgastavaks puhkuseks, mis väärivad kogemist igaühele. Olgu tegemist kaasaegsete saunade või traditsioonilisemate variantidega, mõlemad pakuvad unikaalset kogemust. Saun on tuntud oma võime poolest lõdvestada pingeid ja parandada vereringet. Lisaks on see suurepärane koht keha hellitamiseks ja vaimseks taastumiseks. Kõik, alates kaasaegsetest linnlastest kuni loodust armastavate maainimesteni, leiavad saunas midagi, mis neile meeldib. Seega, olgu teie eelistused millised tahes, ei tohiks saun ja spa võimalusi alahinnata, kui otsite rahulikku ja tervendavat puhkust.

Sauna ehitamise hind?

Sauna ehituse hind?

Sauna ehitusel ei ole kindlat m2 hinda.  Hind kujuneb vastavalt sauna suurusest, teostatavate tööde hulgast ja keerukusest.

 

Võtke palun meiega ühendust, või täitke allolev vorm, et saaksime Teile pakkumise koostada.

Saada päring  Saunade ehitus

  Saunade ehitus, viimistlus ja renoveerimine on oluline protsess, mis nõuab täpsust, õigeid tööriistu ja oskusi. Meie pakutavad teenused hõlmavad kogu saunaprojekti alates...

  Saunalava ehitus

  Saunade ehitus, viimistlus ja renoveerimine on oluline protsess, mis nõuab täpsust, õigeid tööriistu ja oskusi. Meie pakutavad teenused hõlmavad kogu saunaprojekti alates

  Leiliruumi ehitus

  Leiliruumil on saunas oluline roll, see nõuab täpsust, kogemusi ning kvaliteetsete materjalide kasutamist. Meie pakutavad teenused hõlmavad kogu leiliruumi ehitusprotsessi

  Sauna hooldus

  Sauna hooldus on oluline osa selle pikaajalisest kasutamisest ning selleks, et tagada sauna heaolu ja funktsionaalsus. Meie pakutavad teenused hõlmavad sauna põhjalikku