Parimad lahendused

Mööbli kokkupanek ja paigaldus..

MEIE TEENUSED

Kui oled tellinud uue köögimööbli kuid ei ole ise varem mööblipaigaldusega kokku puutunud või ei ole piisavalt aega,  

Paigaldame kõikvõimalikku kontorimööblit, alates lihtsamatest kokkupanemistesst kuni keerukate erilahendusteni

Hotellidele ja hostelitele pakume pakume all in lahendust, alates pehme mööbli komplektee-rimisest kuni kogu toa sisustamiseni

Olete ostnud IKEA’st mööblit kuid vajate abi komplekteerimisel. Meil on kogemused ja teadmised kuidas keeruka paigaldusega hakkama saada

Poe mööbli paigaldus võib olla keeruline ja aeganõudev, palju detaile ja kinnitusi. Top Teami meeskond on vilunud  ja saab kiiresti hakkama.

Kogemusteta  võib vannitoa kappide ja või valgustite paigaldus võib olla tõeline katsumus, ohtlikud glasuurplaadid ja õrnad detailid. 

Garderoob on üks olulisemaid ruume, hästi sisustatult ja korralikult paigaldatud mööbliga on garderoobi kasutamine lihtne ja mugav.

Riietekapi Liuguksed on ruumi säästev ja hea lahendus Liuguksi saab tellida väga erineva disainiga on nii peegel liuguksed kui erineva spooniga kaetud uksed…

Meie ettevõte pakub professionaalset abi Igasuguse mööbli kokkupaneku ja paigalduse osas. Meie kogenud meeskond omab teadmisi ja oskusi, et toime tulla isegi kõige keerukamate montaažiprobleemidega.

Meie missioon ja väärtused:

Professionaalne mööbli kokkupaneku teenus: Mugav ja taskukohane lahendus.

Otsides usaldusväärset ja professionaalset mööbli kokkupaneku teenust taskukohase hinnaga, olete õiges kohas?

Pakume teile kvaliteetset teenust, nii kokkuleppehinna kui tunnihinna alusel. 

Miks valida meid:

  1. Kogenud Meeskond: Meie meeskond koosneb kogenud mööbli kokkupaneku spetsialistidest, kes omavad pikaajalist kogemust erinevat tüüpi mööbli kokkupanekul.

  2. Kvaliteetne Töö: Meie eesmärk on pakkuda Teile parimat. Rakendame täpsust ja tähelepanu detailidele, tagades seeläbi kvaliteetse tulemuse.

  3. Kohandatud Teenused: Meie teenused on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Olgu tegemist siis üksiku mööbli või terve mööbli komplekti kokkupanemisega.

  4. Taskukohane Hind: Pakume taskukohast hinnakujundust. Meie teenuse hind on läbipaistev ja konkurentsivõimeline, tagades samas teenuse kõrge kvaliteedi.

Kui olete huvitatud meie teenusest või soovite rohkem teada saada meie hindadest ja teenustest, võtke meiega julgelt ühendust. Oleme valmis pakkuma teile komplekset ja professionaalset mööbli kokkupaneku teenust, mis vastab teie ootustele ja eelarvele.

Mööbli kokkupaneku hind?

Mööbli kokkupaneku hind sõltub paljudest teguritest, nagu:

Mööbli tüüp, suurus, keerukus, kogus ja paigalduskoha kaugus, seetõttu on täpse hinna määramine keeruline ilma täpsemate üksikasjadeta.

 Peamiselt toimub hinnastus töötunni alusel:

Võtke palun meiega ühendust, või täitke allolev vorm, et saaksime Teile pakkumise koostada.

Saada päring                                                                                                Koostööpartnerid