Parimad lahendused

Maja remont ja renoveerimine

Maja remont ja renoveerimine

Korteri Remont: Usaldage Töö Asjatundjatele ja Säästke Aega ning Kulusid Topteam Spetsialistide Abiga

Maja remont ja renoveerimine on põnev ja oluline ettevõtmine, mis võib muuta sinu kodu täiesti uueks ja kaasaegseks. Kas su maja vajab värskendust või soovid muuta oma kodu veelgi ilusamaks ja  funktsionaalsemaks?

Kujutle enda maja saamas täiesti uue välimuse ja atmosfääri, kus iga detail on hoolikalt läbi mõeldud ja kohandatud vastavalt sinu soovidele. Olgu see siis kaasaegem ja avaram köök, mugavam vannituba või hubasem elutuba, meie professionaalne meeskond on siin selleks, et sind aidata.

Kodu remont võib olla suur ettevõtmine, kuid see on seda väärt. Meie Topeam’is pakume laia valikut teenuseid alates sisetöödest, siseviimistlusest ja vannitubade renoveerimisest kuni katusetööde ja fassaadi uuendamiseni.

Ära jää oma unistuste kodu ehitamisel hätta. Astu samm edasi oma unistuste kodu suunas ja võta meiega ühendust juba täna! Koos saame muuta sinu kodu unistuseks, mida oled alati soovinud.

Maja renoveerimine algab plaani koostamisest.

Maja renoveerimine on sisuliselt maja kapitaalremont.

Renoveerimise hind ja eelarve sõltuvad väga paljudest asjaoludest.

 1. Renoveerimistööde ulatus: Hind sõltub sellest, milliseid töid plaanitakse teha. Kas see hõlmab vaid väiksemaid remondi töid või suuremahulist ümberehitust ja renoveerimist – kogu maja – seinad, põrandad laed, aknad, uksed, katus uuendamist?

 2. Materjalid ja teostus: Materjalide valik mõjutab oluliselt renoveerimise kogukulu. Kas kasutatakse kvaliteetseid ja luksuslikke materjale või eelistatakse standardseid lahendusi. Samuti teostus, kas eelistatakse lihtsaid tavapäraseid lahendusi või uhkeid võlve ja karniise või muid erilahendusi mille tegemine on aeganõudev ja kallis.

3. Tööjõukulud: Tööjõukulud võivad varieeruda sõltuvalt piirkonnast ja tööde keerukusest. Samuti võib mõjutada tööjõukulude suurust see, kas kasutatakse professionaalset ehitusmeeskonda või tehakse osa töid ise.

4. Lisateenused: Lisaks põhitöödele võivad renoveerimise hinnale lisanduda ka muud kulud, näiteks projektijuhtimise teenused, ehitusload või jäätmete äravedu.

Üldiselt tasub enne remonttööde alustamist koostada renoveerimisplaan, kus arvestada kõiki renoveerimisega seotud kulusid.

Maja-remont-1.jpg

Korralikult remonditud maja pakub rahulolu aastateks

Korralikult renoveeritud maja on investeering, mis pakub rahulolu aastateks. Kvaliteetsed renoveerimistööd tagavad mitte ainult visuaalse ilu, vaid ka funktsionaalsuse ja mugavuse, mis kestavad aastaid.

Renoveeritud maja võib suurendada oluliselt elukvaliteeti, pakkudes mugavust, mida varem poleks osanud ette kujutada. Lisaks visuaalsele esteetikale võib renoveeritud kodu sisaldada ka uuenduslikke lahendusi, mis parandavad energiatõhusust, heliisolatsiooni ja üldist elamiskogemust.

Lisaks esteetilisele ja funktsionaalsele väärtusele võib korralikult renoveeritud maja suurendada ka kinnisvara väärtust ning muuta selle atraktiivsemaks potentsiaalsete ostjate või üürnike jaoks.

Seega, korralikult renoveeritud maja on mitmekülgne investeering, mis pakub rõõmu ja rahulolu mitte ainult hetkeks, vaid aastateks ja aastakümneteks.

Maja renoveerimise hind?

Palju maksab maja renoveerimine?

Maja remondil ei ole kindlat m2 hinda.  Hind kujuneb vastavalt teostatavate tööde hulgast ja keerukusest.

 

Võtke palun meiega ühendust, või täitke allolev vorm, et saaksime Teile pakkumise koostada.

Saada päring  vannitubade ehitus

  Oma kodu vannitoa uuendamine võib olla suur väljakutse, kuid korralikult ehitatud vannituba pakub teile aastaid kestvat naudingut ja mugavust

  Korterite remont

  Meie meeskond on kogenud ja valmis aitama teid nii korteri sanitaar kui kapitaalremondiga. Tagame oma töödele hea kvaliteedi ning anname garantii.

  mööbli paigaldus

  Kui soovite abi mööbli kokkupanekul ja paigaldamisel, oleme siin, et Teid aidata. Pakkumise saamiseks lihtsalt võtke meiega ühendust.

  Plaatimistööd

  Vajate abi plaatimistöödel, Meie meistrid saavad hakkama ka keerulisemate plaatimistega, võtke ühendust ja teeme ära.