Parimad lahendused

Vannitoa remont

Vannitoa remont või uuendamine

Kas saame Teile vannitoa remondil kuidagi kasulikud olla? 

Vannitoa remont on üks oluline osa korteri renoveerimisest, mis nõuab erilist tähelepanu ja hoolt. Võrreldes ülejäänud korteri remondiga on vannitoa remont kallim. Kallimaks teeb selle suhteliselt pikk tööaeg ( vannitoa remondile võib kuluda kuni 4 nädalat ) ja ka materjalide kulu, see muidugi oleneb Teie soovidest ja vannitoa hetke seisukorrast.

Siin on hea juba planeerimise käigus võtta meiega ühendust, et saaksime üle vaadata muudatus ja uuendus tööde mahu ja vaadata et tööd mahuks eelarvesse. 

Vannitoa remont on mitmete väljakutsetega projekt, selleks, et tulemus oleks ideaalne, on oluline järgida kindlat järjestust ja kasutada kvaliteetseid materjale ning oskustööd. Üks oluline aspekt vannitoa remondis on kuivamisaeg. Et tagada, et kõik materjalid saavutavad optimaalse tugevuse ja vastupidavuse, on vaja lasta neil korralikult kuivada. See võib võtta omajagu aega, kuid on vajalik, meie spetsialistid jälgivad protsessi hoolikalt ja tagavad, et kõik saaks tehtud korralikult.

Meie meistrid saavad aidata teid igas etapis, alates planeerimisest kuni viimistluseni. Olgu tegemist torustiku paigaldamise, plaatimise, sanitaartehniliste seadmete paigaldamisega või dušinurga paigaldamisega, meie meeskond teeb tööd professionaalselt ja täpselt.

Ärge laske vannitoa remondil olla stressirohke kogemus. Laske meie kogemustega meeskonnal teha raske töö teie eest ja muuta teie unistuste vannituba reaalsuseks. Võtke meiega ühendust täna ja laske meil aidata teil oma kodu renoveerida!

➡ Vannitoa remont

➡ Dušikabiini paigaldus

➡ Valgustite paigaldus

➡ Vannitoa mööbli paigaldus

 

Vannitoa-plaatimine1.jpg

Näpunäited vannitoa remondiks

Vannitoa remont võib olla põnev, kuid samas ka väljakutseid pakkuv projekt. Siin on mõned sammud ja kaalutlused, mida võiksite kaaluda:

 1. Eelarve: Määrake kindlaks oma eelarve. See aitab teil otsustada, millised muudatused ja uuendused on teostatavad.

 2. Plaan: Koostage põhjalik plaan, mis hõlmab kõike alates materjalide valikust kuni tööde järjekorrani.

 3. Disain: Mõelge, millist stiili ja disaini soovite. Kas soovite kaasaegset, minimalistlikku või traditsioonilist välimust?

 4. Materjalid: Valige vastupidavad ja kvaliteetsed niiskuskindlad materjalid, mis on vannitoas hädavajalikud.

 5. Torustik: Mõelge läbi ja konsulteerige torustiku muudatuste osas, et kas muudatused on teostatavad või vajalikud.

 6. Valgustus: Hea valgustus on vannitoas oluline. Kaaluge erinevaid valgustuslahendusi, sealhulgas pealispinna-, seinale paigaldatavaid ja sisseehitatud valgusteid.

 7. Sanitaartehnika: Valige uued sanitaartehnilised seadmed vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Kaaluge veesäästlikke võimalusi.

 8. Põrand ja seinad: Valige sobivad põranda- ja seinaplaadid või kaaluge muid varjante, mis vastavad teie stiilile ja eelarvele ning mis on samas vastupidavad ja niiskuskindlad.

 9. Viimistlus: Viimistlege vannituba stiilselt, valides sobivad värvid, dekoratiivsed elemendid ja tarvikud.

 10. Load: Veenduge, et teostatavad tööd on lubatud ega nõua erilubasid (käib peamiselt suuremate ümberehituste ja  lammutustööde kohta ).

 11. Ohutus: Veenduge, et kõik kõrvalised isikud remondi ajal järgiksid ohutusnõudeid.

 12. Kvaliteetne töö: Kui te ei ole ise professionaalne ehitaja, kaaluge professionaali palkamist, et tagada töö kvaliteet ja ohutus.

Vannitoa remont võib olla põnev ja loominguline protsess ning korraliku planeerimise ja ettevalmistuse abil saate luua just sellise vannitoa, mis vastab teie vajadustele ja soovidele.

modern-bathroom.jpg

Korralikult ehitatud vannituba teenib Teid kaua

Stiilne-vannituba.jpg

 

Korralikult ehitatud vannituba pakub teile aastaid kestvat naudingut ja mugavust. Kasutades õigeid ja vastupidavaid materjale ning remontides vannituba oskuslikult ( soovitatavalt professionaalide abiga), saate luua vannitoa, mis vastab teie vajadustele ja kestab aastaid.

Vannituba, mis on ehitatud korralikult ja õigesti on investeering Teie kodu väärtusse ja mugavusse. Õigesti valitud plaatide, sanitaartehnika, mööbli ning valgustusega saate luua just sellise vannitoa millest unistasite.

Meie professionaalne meeskond on spetsialiseerunud vastupidavate ja kvaliteetsete vannitubade ehitamisele. Kasutades õigeid tööriistu, töövõtteid ning oskusi, tagame, et teie vannituba on ehitatud kõrgeimate standardite kohaselt, pakkudes samal ajal meeldivat kasutuskogemust.

Ärge jätke oma vannitoa remonti juhuse hooleks. Võtke meiega konsultatsiooniks ühendust juba täna, et saada pakkumine enda vannitoa remondile. Laske meie professionaalidel muuta teie unistuste vannituba reaalsuseks ja nautige aastaid kestvat mugavust ja ilu oma kodus.

Võtke palun meiega ühendust, või täitke allolev vorm, et saaksime Teile pakkumise koostada.

Saada päring  vannitubade ehitus

  Oma kodu vannitoa tegemine võib olla suur väljakutse, kuid korralikult ehitatud vannituba pakub teile aastaid kestvat naudingut ja mugavust

  dušinurkade paigaldus

  Meie meeskond on kogenud ja valmis aitama teid dušinurga paigaldamisel. Kas soovite saada täpsemat teavet meie teenuste kohta võtke palun meiega ühendust.

  vannitoa mööbli paigaldus

  Kui soovite abi vannitoa valgustita paigaldamisel, oleme meeleldi nõus Teid aitama, võtke meiega ühendust ja paneme Teie vannitoa särama.

  Plaatimistööd

  Vajate abi plaatimistöödel, Meie meistrid saavad hakkama ka keerulisemate plaatimistega, võtke ühendust ja teeme ära.