You are currently viewing Ikea mööbli planeerimine.

Ikea mööbli planeerimine.

Ikea mööbli planeerimine – looge oma unistuste interjöör

Kui olete hiljuti kolinud või teie kodus on vaja värskeid mööblilahendusi, võib mööbli valimine ja planeerimine tunduda ülekaalukas ülesanne. Õnneks on Ikea mööblilahendused selleks, et aidata teil planeerida ja kujundada oma ruumi vastavalt oma vajadustele ja stiilile.

Selles artiklis jagame näpunäiteid selle kohta, kuidas planeerida ja kujundada oma ruumi Ikea mööbliga. Tutvume selle protsessi oluliste sammudega, alustades ruumi mõõtmisest ja lõpetades köögiplaneerijaga, et luua unistuste köök.

Kokkuvõte:

 • Mõõda oma ruum korralikult enne mööbli planeerimist.
 • Kasuta kujutlusvõimet, et visualiseerida, kuidas erinevad mööblilahendused teie ruumi sobivad.
 • Vali mööbel vastavalt oma ruumi suurusele, stiilile ja funktsionaalsusele.
 • Paiguta mööbel optimaalselt, arvestades ruumi voogude, liikumisruumide ja funktsionaalsusega.
 • Kasuta köögiplaneerijat, et luua unistuste köök.
 • Esiteks loo endale kasutaja konto, nii saad enda plaane mugavasti salvestada.
 • Lisa enda ruumi mõõdud, seejärel lisa uksed ja aknad, osalised seinad ja nurgad kui on.
 • Vajadusel saad lisada ventilatsiooni torud, vee ja kanalisatsiooni võljavõtte punktid ja pistikupesad.

Kui vajate nõu planeerimise või abi mööbli paigalduse osas, siis võtke meiega ühendust siin.

Siit leiad Ikea planeerimisprogrammi.

Ruumi mõõtmine

Enne mööbli planeerimist Ikea abiga on oluline mõõta oma ruumi korralikult. Õigesti mõõtes tagate mööbli sobivuse ja optimaalse planeerimise. Loe edasi, et saada teada, kuidas seda teha.

Mõõda õigesti

Alustuseks, veendu, et sul on kõik vajalikud tööriistad: mõõdulint, pliiats ja paber. Seejärel mõõda kõik seina pikkused ja kõrgused, samuti põranda ja aknalaudade kõrgused. Märkige kõik mõõdud üles ja tee joonistus, kus on näha ruumi kõik olulised detailid.

Vajalikud mõõdud

MõõdeKirjeldus
Seina kõrgusAlusta mõõtmist ruumi põrandast kuni laeni
Seina pikkusMõõda ära kõikide seinte laius
Uste asukohtmõõda uksed ( kui on ) koos ukse liistudega
Aknalaua kõrgusMõõda ära kõrgus ja laius akendel koos aknalauaga nende vahemaa laest ja põrandast ning samuti vahemaa lähimast nurgast

Kui oled oma ruumi mõõtnud, saad neid mõõte edasi kasutada mööbli planeerimisel Ikea abil. See aitab sul valida sobivaid tükke vastavalt ruumi suurusele ja funktsionaalsusele.

Aseta köögitehnika esmalt plaanile.
Köögi planeerijal saab lisada köögitehnika mõõdud- Lisa külmkapp, ahi, pliidiplaat, tõmbekapp ja nõudepesumasin enda köögitehnika mõõtudega, või vali uus köögitehnika.

Aseta planeerijas köögitehnika enda poolt soovitud asukohtadesse ( jälgi ventilatsiooni, vee ja kanalisatsiooni väljavõtte, kui soovite neid liigutada siis konsulteerige enne spetsialistiga, et kas nende liigutamine on lihtsalt teostatav. ),

Kujutlusvõime kasutamine

Planeerimisel on kujutlusvõime kasutamine ülioluline, eriti Ikea mööbli puhul. Kujutlusvõime kasutamine võib aidata teil visualiseerida, kuidas erinevad mööblilahendused teie ruumi sobivad.

“Kujutlusvõime on oluline, sest see võimaldab mul näha asju, mida ma alles planeerin luua.” – Alice Walker

Ikea mööbel pakub palju loomingulisi võimalusi, et luua unikaalne ja funktsionaalne ruum. Näiteks, kuidas saaksite kasutada Ikea mööblit, et muuta oma elutuba hubasemaks ja mugavamaks?

Ikea mööbli planeerimine elutoa jaoks

Ikea mööbelFunktsioonEelis
KALLAX riiulHoiustamislahendusDisain sobib erinevatesse ruumidesse
EKTORP diivanIstumiskohtMugav ja stiilne diivan, mis sobib erinevatesse interjööridesse
STRANDMON tugitoolIstumiskohtKlassikaline disain, mis lisab ruumi iseloomu

Kui kujutlete oma elutuba Ikea mööbliga, siis mõelge erinevatele hoiustamisvõimalustele, istumiskohtadele ja muudele mööblilahendustele. Kombineerige erinevaid mööbliesemeid, et luua harmooniline ja funktsionaalne elutuba.

Kokkuvõtteks on kujutlusvõime kasutamine võtmetähtsusega, et luua stiilne, funktsionaalne ja isikupärane interjöör Ikea mööbliga.

Mööbli valik

Ikea pakub laias valikus mööblit, mis sobib erinevatele ruumidele. Siin on mõned näpunäited, kuidas valida Ikea mööbel vastavalt oma ruumi suurusele, stiilile ja funktsionaalsusele.

1. Suurus

Enne mööbli valikut mõelge ruumi suurusele. Ikea mööblit on erineva suuruse ja kujuga, seega valige mööbel vastavalt oma ruumi mõõtmetele, et vältida liiga suurt või väikest mööblit. Lisaks veenduge, et mööbli paigutamine võimaldab teil liikuda ruumis mugavalt.

2. Stiil

Ikea mööbel pakub erinevaid stiile, alates kaasaegsest ja minimalistlikust kuni traditsioonilise ja maalähedase stiilini. Valige stiil, mis sobib teie ruumiga ja peegeldab teie isikupära. Lisaks on oluline kaaluda, kuidas mööbel sobib ruumi sisustusega ja milline on teie üldine sisekujunduse stiil.

3. Funktsionaalsus

Kui valite Ikea mööblit, mõelge ka selle funktsionaalsusele. Kas teil on vaja rohkem hoiuruumi? Kas soovite multifunktsionaalset mööblit, mis võimaldab teil säästa ruumi? Kas soovite mööblit, mis võimaldab teil oma kodukontorit optimeerida? Tutvuge Ikea mööbli valikuga ja valige mööbel vastavalt oma vajadustele.

4. Tasakaal

Oluline on leida tasakaal suuruse, stiili ja funktsionaalsuse vahel. Valige mööbel, mis sobib teie ruumiga, kuid samas pakub ka funktsionaalsust ja kajastab teie isikupära ja stiili. Ikea mööbel pakub palju võimalusi, seega tutvuge valikuga hoolikalt ja leidke tasakaal just teile sobiva mööbli vahel.

Mööbli paigutamine

Mööbli paigutamine on väga oluline samm ruumi planeerimisel. See mõjutab mitte ainult funktsionaalsust, vaid ka ruumi üldmuljet. Selles osas jagame mõned näpunäited, kuidas oma ruumi optimaalselt korraldada ja helgustada.

Voo ja liikumisruumide arvestamine

Enne mööbli paigutamist on oluline arvestada ruumi voogude ja liikumisruumidega. Mööbli paigutamisel tuleks jätta piisavalt ruumi, et võimaldada mugavat liikumist mööbliesemete vahel. Jälgige, et mööbel ei blokeeriks ukseid ega aknaid, samuti tuleks arvestada elektripistikute ja valgustusseadmetega.

Funktsionaalsus

Paigutades mööblit, on oluline arvestada iga mööblieseme funktsionaalsust. Mööbli paigutamisel tuleks tagada, et kõik esemed oleksid hõlpsasti ligipääsetavad ja et neil oleks oma kindel koht. Näiteks peaks laud olema piisavalt suur, et mahutada kõik inimesed, kes seal istuvad, ja et kapid ja riiulid oleksid piisavalt suured, et mahutada kõik vajalikud esemed. Püüdke mööbli paigutamisel leida optimaalne tasakaal funktsionaalsuse ja esteetika vahel.

Mööbli paigutamisel arvesta:Ära unusta:
ruumi voogusid ja liikumisruumeukseid, aknaid, pistikupesi ja valgustusseadmeid
mööbli funktsionaalsustmööbli esteetikat ja ruumi üldmuljet
mõõtmeid ja proportsiooneprügikaste, pistikupesasid ja muid väikeseid, kuid funktsionaalseid esemeid

Mõõtmete ja proportsioonide arvestamine

Mööbli paigutamisel tuleb arvestada ka mõõtmete ja proportsioonidega. Kui paigutate mööblit, peate arvestama ruumi suurusega ja mõtlema, kuidas mööbel paigutub sellesse ruumi. Sellega seoses kaaluge erinevate mööblitükkide suuruseid, samuti nende proportsioone ja kuidas need sobivad kokku.

Optimaalne korraldus

Parima tulemuse saavutamiseks on oluline leida optimaalne korraldus, mis rõhutab ruumi funktsiooni ja esteetilist külge. Näiteks on hea mõte paigutada diivan ja tugitoolid nii, et need moodustaksid tervikliku grupi, kusjuures laud oleks piisavalt lähedal, et võimaldada mugavat kasutamist. Samuti on oluline arvestada, et ruumi võiks jääda piisavalt tühja ruumi, et tunneksite end mugavalt ja et ruum ei näeks liiga kitsendav välja.

Kokkuvõttes on mööbli paigutamine oluline samm ruumi kujundamisel ja planeerimisel. Järgides neid näpunäiteid, saate luua optimaalse korralduse, mis rõhutab ruumi funktsionaalsust ja esteetikat.

Köögiplaneerija kasutamine

Ikea köögiplaneerija on tööriist, mis aitab teil planeerida oma unistuste kööki. Selleks on oluline mõista, kuidas seda õigesti kasutada.

Kuidas köögiplaneerija töötab?

Köögiplaneerija töötab lihtsalt. Esiteks peate sisestama oma köögi mõõdud ja kujunduse. Seejärel saate valida erinevate kappide, sahtlite ja muu mööbli vahel, mida Ikea pakub. Võite kohandada ka üksikasju nagu käepidemed, riiulid jne. Kui olete rahul, saate oma planeeritud köögi salvestada ja Ikea poes või veebis osta.

Kuidas valida köögiplaneerija abil sobiv mööbel?

Enne kui hakkate valima mööblit, on oluline mõõta oma köögi mõõdud ja koostada plaan. Seejärel saate kasutada köögiplaneerijat, et visualiseerida, milline mööbel sobib teie kööki kõige paremini. Olge tähelepanelik köögiplaneerijas mõõtmete osas: mõõtke alati hoolikalt, et veenduda, et valitud mööbel sobib teie ruumi ideaalselt.

Mõned näpunäited köögiplaneerija kasutamiseks

 • Alustage planeerimist oma köögi mõõtmisega.
 • Vaadake erinevaid võimalusi, mida köögiplaneerija pakub.
 • Kohandage oma mööblit vastavalt oma maitsele ja eelistustele.
 • Veenduge, et valitud mööbel sobiks teie ruumi mõõtmetega.
 • Salvestage oma planeeritud köök ja ostke oma valitud mööbel õiges suuruses.

Köögiplaneerija on suurepärane tööriist, mis aitab teil oma unistuste kööki luua. Ärge kartke eksperimenteerida erinevate võimalustega, et leida ideaalne lahendus teie köögile.

Funktsionaalsed lahendused

Ikea mööbel on tuntud oma funktsionaalsuse poolest ning pakub palju nutikaid lahendusi, kuidas oma ruumi optimeerida. Siin on mõned funktsionaalsed näpunäited, mida tasub meeles pidada mööbli planeerimisel:

 1. Mõtle hoiustamisele: Kasuta mööblit mitte ainult istumiseks, vaid ka hoiustamiseks. Näiteks võivad avatud riiulid olla nii dekoratiivsed kui ka praktilised, et hoiustada kodus asju.
 2. Kasuta multifunktsionaalset mööblit: Vali mööbel, mis teenib mitut eesmärki. Näiteks võib diivanil olla voodi funktsioon või laud, mis samal ajal toimib ka riiulina.
 3. Mõtle lihtsusele: Lihtne mööbel võib olla väga funktsionaalne, kuna seda saab kergesti ümber paigutada vastavalt vajadustele. Näiteks võib lihtne riiul olla nii raamaturiiul kui ka riietusruum.
 4. Loo ruumi: Kasuta mööblit, mis loob ruumi mulje. Näiteks võib peegel teha ruumi avaramaks ja lahedamaks. Samuti on hea valik mööbel, mis on õhuline ja valgusküllane.
 5. Mõtle mugavusele: Vali mööbel, mis on mugav ja lihtne kasutada. Näiteks võib ergonoomiliselt disainitud kontoritool aidata hoida selga tervena ka pika tööpäeva jooksul.

Stiilne sisekujundus

Ikea mööbel on tuntud oma stiilse ja kaasaegse disaini poolest. Nende suur valik erinevaid mööbliesemeid sobib ideaalselt igat tüüpi interjööridesse. Sisekujunduses on mööbli valimine üks peamisi tegureid, mis määravad kogu ruumi välimuse ja atmosfääri. Seega on oluline valida õiged mööbliesemed vastavalt oma maitsele ja stiilile.

“Ikea brändi tuntakse kogu maailmas nende stiilse disaini ja kaasaegse esteetika poolest.”

Olenemata sellest, millist stiili te eelistate, Ikea pakub palju erinevaid lahendusi. Kui soovite minimalistlikku ja kaasaegset interjööri, siis on nende Skandinavialiku stiiliga mööbel ideaalne valik. Kui soovite midagi rohkem erksat ja eklektilist, siis on nende värvikas ja mänguline mööbel suurepärane võimalus.

Mööbli valimine vastavalt oma stiilile

Ikea mööbli valik on nii lai, et leidub midagi igale maitsele ja stiilile. Et aidata teil valida õige mööbel vastavalt oma stiilile, võite kasutada nende showroome kui inspiratsiooni allikat. Näete erinevaid stiile, mis on kokku pandud kooskõlastatud värvide ja tekstuuridega.

Samuti võite uurida Ikea kodulehel olevaid kujundusideid ja -näpunäiteid, et leida ideid oma kodu stiilseks muutmiseks. Mõelge oma ruumi värvidele, tekstuuridele ja mustritele, et leida mööblitükke, mis sobivad ideaalselt teie interjööriga.

Stiilne köögimööbel

Köök on ruum, kus funktsionaalsus ja stiil kohtuvad. Ikea pakub suurepärast valikut köögimööblit, mis võimaldab teil luua ideaalse köögi vastavalt oma vajadustele ja stiilile. Nende köögimööbli valikus on palju erinevaid stiile – alates traditsioonilisest kuni kaasaegse ja minimalistlikuni.

Mööbli tüüpStiil
KöögikapidSkandinaavia
KöögisaaredMänguline
KöögiriiulidTraditsiooniline

Köögimööbli valikul peate arvestama mitmete teguritega, nagu ruumi suurus, funktsionaalsus ja teie isiklik stiilieelistus. Ärge kartke katsetada erinevaid stiile ja tekstuuride kombinatsioone, et leida ideaalne köögimööbel, mis vastab teie vajadustele ja soovidele.

Hoiustamislahendused

Hoiustamislahendused on olulised, et hoida oma ruum korras ja organiseeritud. Õige mööbli valimine ja paigutamine aitab teil maksimeerida ruumi ja hoida oma asjad kindlalt paigas.

Garderoobid

Garderoobid on suurepärane viis riiete hoiustamiseks ja organisatsiooniks. Ikea pakub erinevaid garderoobisüsteeme vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Näiteks võib PAX garderoobisüsteem koosneda riiulitest, sahtlitest ja rippidest, et pakkuda teile paindlikku hoiustamisvõimalust.

Raamaturiiulid

Raamaturiiulid on hea võimalus raamatute, dekoratiivesemete ja teiste oluliste esemete hoiustamiseks. Ikea raamaturiiulitel on erineva suuruse ja stiiliga ning need sobivad suurepäraselt igasse koju. Kui soovite luua võimsa visuaalse efekti, võite valida raamaturiiulid, mis katavad kogu seina.

Kappide ja sahtlitega lauad

Kappide ja sahtlitega lauad on suurepärane võimalus hoida oma töölaud korras ja organiseeritud. Näiteks võite valida MICKE laua, mis sisaldab hoiustamisvõimalusi, nagu sahtlid ja avatud riiulid. See annab teile mugava koha oma kirjatarvete, dokumentide ja muude oluliste asjade hoidmiseks.

Hoiukastid ja -karbid

Hoiukastid ja -karbid on suurepärane viis väiksemate esemete hoiustamiseks. Need sobivad suurepäraselt lastetuppa, kontorisse või elutoa kaunistamiseks. Ikea pakub erinevaid hoiukaste ja -karpe, mis sobivad erinevate vajaduste ja ruumide jaoks.

Klaasikapi lahendused

Klaasikapid on suurepärane viis dekoratiivesemete hoiustamiseks ja näitamiseks. Näiteks võite valida DETOLF klaasikapi, mis on valmistatud turvalisest klaasist ja sobib suurepäraselt kogu teie kollektsiooni kuvamiseks.

Ikea mööbel pakub palju hoiustamisvõimalusi, mis aitavad teil maksimeerida oma ruumi ja hoida oma asjad korras. Oluline on valida õige mööbel vastavalt teie vajadustele ja eelistustele ning paigutada see nii, et see töötaks teie ruumi voogude ja funktsioonidega.

Näpunäited ruumi optimaalseks planeerimiseks Ikea mööbliga

Ikea mööbel on suurepärane lahendus funktsionaalsuse ja stiilse disaini jaoks oma kodus. Kuid selleks, et mööbel sobiks optimaalselt teie ruumi, on oluline seda õigesti planeerida ja paigutada. Järgnevad näpunäited aitavad teil luua funktsionaalset ja stiilset ruumi oma kodus.

Mõelge ruumi otstarbele

Enne mööbli valimist ja planeerimist on oluline mõelda ruumi otstarbele. Näiteks kui soovite luua magamistuba, peaksite keskenduma voodile ja garderoobile; kui soovite luua kodukontori, peaksite mõtlema töölauale ja riiulitele.

Valige õige mööbel

Mööbli valimisel on oluline arvestada ruumi suurusega, stiiliga ja funktsionaalsusega. Ikea pakub laias valikus funktsionaalseid mööblitükke, mis sobivad erinevatele vajadustele. Enne mööbli ostmist mõõtke oma ruum ja mõelge, millist mööblit te vajate, et ruum oleks funktsionaalne ja mugav.

Looge ruumikoopia

Enne mööbli ostmist võite kasutada Ikea virtuaalset planeerijat, et luua 3D-kujutise oma ruumist ja proovida erinevaid mööblilahendusi. See aitab teil visualiseerida, kuidas erinevad mööblitükid sobivad teie ruumi ja saate paremini otsustada, millist mööblit osta.

Paigutage mööbel strateegiliselt

Mööbli paigutamine on oluline ruumi voogude, liikumisruumide ja funktsionaalsuse jaoks. Näiteks võite asetada mööbli keskele, et luua fookuspunkt, või paigutada mööbel seina äärde, et ruumi avaramaks muuta. Mõelge läbi, kuidas soovite ruumi kasutada, ja paigutage mööbel vastavalt.

Kasutage hoiustamisvõimalusi

Ikea pakub palju funktsionaalseid hoiustamisvõimalusi, mis aitavad teil optimeerida ruumi ja muuta kasutamine mugavamaks. Näiteks võib riiulite paigutamine seina äärde aidata vähendada segadust põrandal ja hoida esemeid organiseeritumalt.

 • Kasutage kaste ja korve, et hoida väikseid esemeid korras ja organiseeritult;
 • Kasutage voodi all olevat ruumi hoiustamiseks;
 • Kasutage mitmeotstarbelisi mööbliesemeid, mis pakuvad hoiustamisvõimalusi, näiteks voodi, mille all on sahtlid.

Kasutage valgustust

Valgustuse kasutamine võib muuta ruumi suuremaks ja avaramaks. Näiteks võite kasutada laualampe, et suunata valgus töölauale või seintel olevaid lampe, et muuta ruum heledamaks ja avaramaks. Samuti tasub kaaluda loomuliku valguse maksimeerimist, kasutades heledamaid kardinaid ja aknakatteid.

Kokkuvõte

Need näpunäited aitavad teil optimaalselt planeerida oma ruumi Ikea mööbliga. Mõelge oma ruumi otstarbele, valige õige mööbel, looge ruumikoopia, paigutage mööbel strateegiliselt, kasutage hoiustamisvõimalusi ja valgustust. Järgides neid näpunäiteid, saate luua funktsionaalse ja stiilse ruumi oma kodus.

Järeldus

Artikli lõpetuseks võtame kokku peamised punktid ja rõhutamekuidas Ikea abil saate oma ruumi planeerida ja luua oma unistuste interjööri. Loodameet need näpunäited aitavad teil nautida funktsionaalset ja stiilset ruumi oma kodus.

Meie artiklis tutvustatud Ikea mööbli planeerimise protsess hõlmab ruumi mõõtmist, kujutlusvõime kasutamist, mööbli valimist ja paigutamist ning funktsionaalsete ja stiilsete lahenduste kasutamist.

Lisaks sellele on Ikea köögiplaneerija suurepärane tööriist, mis aitab luua oma unistuste köögi. Samuti uurisime erinevaid hoiustamislahendusi ja sisekujunduse stiile, mida saate oma igapäevases elus rakendada.

Üks oluline näpunäide, mida tasub meeles pidada, on võtta endale aega ja mõelda hoolikalt oma ruumi planeerimisele. Ikea abil saate luua unikaalse ja praktilise ruumi, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele.

Loodetavasti on meie näpunäited ja juhised aidanud teil paremini mõista, kuidas saab Ikea mööbliga teie kodu sisustada ja kujundada. Soovime teile edu oma ruumi planeerimisel ja loodame, et see saab olema hubane, funktsionaalne ja stiilne koht, kus end mugavalt tunda!

FAQ

Kuidas alustada Ikea mööbli planeerimist?

Alustage ruumi mõõtmisest ja visualiseerimisest oma kujutlusvõime abil. Seejärel valige sobiv mööbel vastavalt ruumi suurusele, stiilile ja funktsionaalsusele.

Kuidas õigesti mõõta oma ruumi mööbli planeerimiseks?

Kasutage mõõdulinti ja mõõtke põrandapinda, seinu ja ukseavasid. Tehke märkmeid mõõtmete kohta, et saaksite need hiljem kasutada köögiplaneerija abil.

Kuidas saan kasutada oma kujutlusvõimet Ikea mööbli planeerimisel?

Visualiseerige erinevaid mööbli paigutusi ja kombinatsioone, et näha, kuidas need teie ruumi sobivad. Kasutage Ikea kataloogi ja veebilehte inspiratsiooniks ning looge oma unistuste sisustus.

Kuidas valida õige mööbel vastavalt oma ruumi suurusele ja stiilile?

Mõelge oma ruumi funktsioonile, mõõtmetele ja stiilieelistustele. Valige mööbel, mis on proportsionaalne ruumi suurusega ning sobib teie isikliku stiili ja eelistustega.

Milliseid näpunäiteid on mööbli paigutamiseks oma ruumis?

Arvestage ruumi voogudega, liikumisruumidega ja funktsionaalsusega. Looge tasakaal ja optimeerige ruumi kasutamine, valides sobivad mööblilahendused ja korraldades neid vastavalt vajadustele.

Kuidas kasutada Ikea köögiplaneerijat?

Mõõtke oma kööki korralikult ja sisestage mõõtmed köögiplaneerijasse. Valige köögikappidest ja -seadmetest meelepärased tooted ning looge oma unistuste köögi plaan.

Milliseid funktsionaalseid lahendusi pakub Ikea mööbel?

Ikea mööbel pakub erinevaid funktsionaalseid lahendusi, nagu voodi all olev hoiuruum, riiulitega kapiuksed ja multifunktsionaalsed mööbliesemed, mis aitavad optimeerida ruumi ja muuta kasutamine mugavamaks.

Kuidas valida stiilikas Ikea mööbel oma interjööri jaoks?

Tutvuge erinevate sisekujunduse stiilidega ja valige mööbel, mis sobib teie maitsele ja stiilile. Kasutage kataloogi ja veebilehte inspiratsiooniks ning looge unikaalne ja stiilne kodu.

Milliseid hoiustamislahendusi pakub Ikea mööbel?

Ikea mööbel pakub erinevaid hoiustamisvõimalusi, nagu riiulid, kapid, sahtlid ja hoiukastid. Valige vastavalt oma vajadustele ja ruumi suurusele ning nutikalt kasutage neid hoiuruumi loomiseks.

Milliseid näpunäiteid on ruumi planeerimiseks Ikea mööbliga?

Mõõtke oma ruum korralikult, visualiseerige erinevaid planeerimisvõimalusi ja valige sobiv mööbel. Arvestage ruumi voogude, liikumisruumide ja funktsionaalsusega ning lõpuks nautige oma uut funktsionaalset ja stiilset ruumi.

Lisa kommentaar